تحویل اکسپرس

تحویل فوری و سالم محصول

پرداخت مطمئن

پرداخت از طریق درگاه معتبر

ضمانت کیفیت

تضمین بالاترین کیفیت محصولات

ضمانت بازگشت

بازگشت 7 روزه محصول

شرکت سیسکو (Cisco) نرم‌افزار گرافیکیCisco Packet Tracer را برای سیستم‌عامل‌های مختلف معرفی کرده است.

این برنامه که به منظور شبیه‌سازی بصری شبکه‌های کامپیوتری استفاده می‌شود ، طراحی و ساخت توپولوژی‌های شبکه برای کاربران امکان‌پذیر می‌کند و نیز پیروی آنها از دنیای واقعی را فراهم می‌سازد.

 

پکت تریسرکرک شده

 

کاربر به کمک این‌نرم‌افزار می‌تواند محیط کانفیگ تجهیزات سیسکو مانند روتر و سوئيچ‌ها را شبیه‌سازی کند که این شبیه‌سازی به صورت رابط دستوری خطی صورت می‌گیرد.

 

امکان حذف و یا اضافه کردن شبکه یا کامپیوترهای شبیه‌سازی شده در شبکه نیز برای کاربر مهیا است.

عمده‌ترین استفاده این نرم‌‌افزار برای افرادی است که در حال آموزشدر دوره CCNA‌ هستند. به کمک این ابزار آموزشی، امکان پیاده‌سازی ایده‌های مهم و بنیادی در CCNA در اختیار دانش‌آموزان قرار می گیرد.

 

همان‌طور که گفته شد نرم‌افزار Cisco Packet Tracer برای سیستم‌عامل‌های مختلفی عرضه شده است و در نتیجه قابلیت اجرا در لینوکس، ویندوز و نیز مک را دارد.

 پکت تریسر کرک شده

 

ضمن آنکه برای پلتفرم‌های موبایل یعنی اندروید و آی او اس نیز عرضه شده است. انواع توپولوژی‌های شبکه در این نرم‌افزار با کشیدن و رها کردن (drag & drop) توسط کاربران به سهولت ساخته می‌شود.

دستگاه‌هایی که در این برنامه شبیه‌سازی شده‌اند، مانند روتر و سوئیچ و سایر تجهیزاتی که در محیط شبکه سیسکو مورداستفاده قرار می‌گیرد ، ساخت این توپولوژی‌ها را امکان‌پذیر می‌کند.

 پکت تریسر کرک شده

 

کابل‌ها، ارتباط فیزیکی را در محیط این برنامه شبیه‌ساز برقرار می‌کنند که برای استفاده از آن، آیتم درنظر گرفته شده است. شبیه‌سازی پروتکل‌های لایه Application از جمله RIP، OSFP، EIGRP و BGP در این نرم‌افزار ارائه می‌شود.

 

نرم‌افزار Packet Tracer از ورژن ۵ به بالاتر، قابلیت پشتیبانی از ویژگی چندکاربری را ارائه می‌دهند در نتیجه امکان اتصال چند توپولوژی شبکه برای چندکاربر فراهم می‌شود که می‌تواند شبیه یک شبکه کامپیوتری واحد به کار برده شود.

ضمن آنکه مدرسین شبکه، به کمک این نرم‌افزار می‌توانند برای افرادی که در حال آموزش دیدن هستند، تکالیف خانگی مشخص کنند و دانش‌آموزان نیز در همین نرم‌افزار آنها را انجام دهند.

به همین دلیل است که نرم‌افزار Cisco Packet Tracer برای آموزش و یادگیری شبکه به عنوان یک تجربه شگفت‌انگیز از سوی کمپانی سیسکو (Cisco) معرفی شده است.

پکت تریسرکرک شده

 

تصاویری از بعضی از قسمت‌های این برنامه را می‌توانید مشاهده کنید که بعد از دانلود برنامه، برای پیاده‌سازی هدف و سناریوی مدنظر خود، باید به بخش مربوطه وارد شوید . این نرم‌افزار کاملاً رایگان عرضه شده است.

 

برای دانلود فیلم آموزشی cisco packet tracer کلیک کنید

پکت تریسرکرک شده

 

در ادامه برای دانلود نرم‌افزار Cisco Packet Tracer کرک‌شده می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید:

لینک دانلود:

دانلود پکت تریسر سیسکو نسخه ویندوز x64 – حجم: ۱۴۶ مگابایت

دانلود پکت تریسر سیسکو نسخه ویندوز x32 – حجم: ۱۳۵ مگابایت

دانلود پکت تریسر سیسکو نسخه لینوکس x64 – حجم: ۱۶۵ مگابایت

دانلود پکت تریسر سیسکو نسخه مک – حجم: ۱۸۱ مگابایت

 

سیستم‌عامل : لینوکس، اندروید ۲٫۴ و بالاتر، IOS 8 و بالاتر، ویندوز و مک

پلتفرم: ویندوز، لینوکس، اندروید، IOS و مک

 

این‌نرم‌افزار توسط ساپراصنعت تست شده است و پس از اطمینان از نصب، کارکرد درست و نیز مراحل فعال‌سازی (سریال، پچ، کرک ) آن در سایت قرار گرفته است.

با این وجود، چنانچه در دریافت فایل‌ها و مراحل نصب آن به مشکل برخوردید، موضوع را با کارشناسان فنی ما در میان بگذارید.

تیم پشتیبانی ساپراصنعت‌، پاسخگوی شما خواهند بود. بنابراین می‌توانید با اطمینان خاطر، نرم‌افزار Cisco Packet Tracer  کرک‌شده را از سایت دریافت کنید.


نویسنده مطلب mehdiam