• ارسال
  • مقایسه

سوئیچ سیسکو WS-C2960-48PST-L

قیمت: 10,000,000 تومان

از شما بابت همکاری متشکریم... آیا از قیمت های ما رضایت دارید؟
معرفی کوتاه

سوئیچ سیسکو WS-C2960-48PST-L

  • دارای 48 پورت اترنت 100/10 با قابلیت پشتیبانی PoE
  • دارای 2پورت 1000/100/10 آپلینک و 2 پورت SFP
  • فرم فکتور :قابلیت نصب در رک با فضای اشغالی یک یونیت
  • دارای سیستم عامل LAN Base

Cisco Switch Series 2960

WS-C2960-48PST-L

سری ۲۹۶۰ سوئیچ‌های سیسکو از صدا، فیلم، دیتا و دسترسی بسیار ایمن پشتیبانی می‌کند. هم‌چنین با تغییر نیازهای کسب و کاری شما، مدیریت مقیاس‌پذیری را ارائه می‌دهند. ویژگی‌های مشترک شامل موارد زیر است:

  • امنیت پیشرفته از جمله Cisco TrustSec برای تأیید اعتبار
  • کنترل دسترسی
  • مدیریت سیاست‌های امنیتی
  • گزینه‌های عملکرد چندگانه سریع و یا گیگابایت اترنت
  • Cisco EnergyWise به منظور مدیریت انرژي
  • مدیریت شبکه مقیاس‌پذیر

ویژگی‌های دستگاه سوئیچ مدل WS-C2960-48PST-Lسیسکو  :

  • دارای ۴۸ پورت اترنت ۱۰۰/۱۰ با قابلیت پشتیبانی PoE
  • دارای ۲پورت ۱۰۰۰/۱۰۰/۱۰ آپلینک و ۲ پورت SFP
  • فرم فکتور :قابلیت نصب در رک با فضای اشغالی یک یونیت
  • دارای سیستم عامل LAN Base
  • بهره‌مندی از پهنای باند ۵٫۶ مگابیت در ثانیه
  • دارای ۱۶ گیگابیت بر ثانیه ظرفیت Backplane
  • دارای ۶۴ مگابایت DRAM و ۳۲ مگابایت حافظه فلش
  • دارای ابعاد ۳۳×۵٫۴۴×۴٫۴ سانتی‌متر
  • وزن کل پکیج: ۱۹٫۹ کیلوگرم
  • دارای ۲ اسلات‌ توسعه
  • ولتاژ ورودی (۱۰۰-۲۴۰) ولت AC
  • پشتیبانی از منبع تغذیه اضافی (ویژگی افزونگی)
  • دارای گواهینامه RoHS-5
  • دارای ويژگی‌های مدیریتی CiscoWorks، IEEE 802.1Q VLAN، IEEE 802.1p، CLI، DHCP، Telnet، Syslog، SNMP v1,v2c,v3، HTTP، RMON 1,2

سوئیچ مدل WS-C2960-48PST-Lسیسکو از سوئیچ‌های لایه دوم محسوب می‌شود. نحوه‌کار سوئیچ‌های دو لایه بدین شکل است که تا لایه دوم پردازش اطلاعات پیش‌روی می‌کندو در نتیجه این پردازش جدولی به وجود می‌آید که عملیات آدرس‌دهی بسته‌ها در لایه دوم از طریق مراجعه سوئیچ به این جدول انجام می‌شود. در حقیقت این جدول تعیین‌کننده مقصد بسته ورودی خواهد بود. این نوع از سوئیچ‌ها بسیار پرکاربرد هستند و امنیت بالایی را فراهم می‌کنند. هر سوئیچ دارای ۴ صف سوئیچینگ است.

لوازم جانبی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-48PST-L:

  • ماژول SFP سیسکو مدل GLC-LH-SM مجهز به کانکتور LC
  • ماژول SFP سیسکو مدل GLC-SX-MMD با سرعت BASE-SX1000 و نوع فیبر MMF با طول موج ۸۵۰ نانومتر
  • کابل کنسول RJ-45 183 سانتی‌متری و DB9F

مقایسه سوئیچ سیسکو مدل  WS-C2960X-24PC-Lو WS-C2960-48PST-L

مدل

WS-C2960-48PST-L

WS-C2960X-24PC-L

پشتیبانی قابلیت PoE

Yes

Yes

پورت‌ها

۴۸× Ethernet 10/100  PoE ports

۲۴×Ethernet 10/100 PoE ports

آپلینک (Uplinks)

۲×۱۰/۱۰۰/۱۰۰۰ uplinks and 2 SFP uplinks

۲ dual-purpose uplinks

Feature set

LAN Base

LAN Base

 

 

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، از طریق دکمه زیر اقدام نمایید. اگر این محصول را قبلا از نگارشاپ خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

دیگران را با نوشتن نظرات خود، برای انتخاب این محصول راهنمایی کنید.

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید.

نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید.

بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید.

به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.