تحویل اکسپرس

تحویل فوری و سالم محصول

پرداخت مطمئن

پرداخت از طریق درگاه معتبر

ضمانت کیفیت

تضمین بالاترین کیفیت محصولات

ضمانت بازگشت

بازگشت 7 روزه محصول

سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24TD-L

5,000,000 تومان

سوئیچ مدل  WS-C2960S-24TD-Lسیسکو از جمله سوئیچ‌های لایه 2 است که سهولت استفاده، عملیات تجاری بسیار ایمن، بهبود پایداری و نیز تجریه شبکه بدون مرز را ارائه می‌دهد. سری –S2960 شامل سوئیچ‌‌های با پشتیبانی از قابلیت Cisco FlexStack-Plus Stacking است که از اتصالات 1 و 10 گیگابیت اترنت با قابلیت PoE+ برخوردار است. سوئیچ‌های سیسکو سری S-۲۹۶۰ با نرم‌افزار LAN Base ، به‌منظور استفاده در شبکه‌های سازمانی متوسط، و نیز شعب ادارات  طراحی و ارائه شده‌اند.


توضیحات محصول

Cisco Switch Series 2960-S

WS-C2960S-24TD-L

سری ۲۹۶۰ سوئیچ‌های سیسکو از صدا، فیلم، دیتا و دسترسی بسیار ایمن پشتیبانی می‌کند. هم‌چنین با تغییر نیازهای کسب و کاری شما، مدیریت مقیاس‌پذیری را ارائه می‌دهند. ویژگی‌های مشترک شامل موارد زیر است:

  • امنیت پیشرفته از جمله Cisco TrustSec برای تأیید اعتبار
  • کنترل دسترسی
  • مدیریت سیاست‌های امنیتی
  • گزینه‌های عملکرد چندگانه سریع و یا گیگابایت اترنت
  • Cisco EnergyWise به منظور مدیریت انرژي
  • مدیریت شبکه مقیاس‌پذیر

سوئیچ مدل  WS-C2960S-24TD-Lسیسکو از جمله سوئیچ‌های لایه ۲ است که سهولت استفاده، عملیات تجاری بسیار ایمن، بهبود پایداری و نیز تجریه شبکه بدون مرز را ارائه می‌دهد. سری –S2960 شامل سوئیچ‌‌های با پشتیبانی از قابلیت Cisco FlexStack-Plus Stacking است که از اتصالات ۱ و ۱۰ گیگابیت اترنت با قابلیت PoE+ برخوردار است. سوئیچ‌های سیسکو سری S-۲۹۶۰ با نرم‌افزار LAN Base ، به‌منظور استفاده در شبکه‌های سازمانی متوسط، و نیز شعب ادارات  طراحی و ارائه شده‌اند.

ویژگی‌های دستگاه سوئیچ مدل WS-C2960S-24TD-L سیسکو  :

  • دارای ۲۴ پورت اترنت ۱۰۰۰/۱۰۰ /۱۰
  • دارای ۲ پورت آپلینک ۱۰ گیگابیت SFP+ یا ۱ گیگابیت SFP+
  • با قابلیت نصب در رک و فضای اشغالی یک یونیت
  • دارای سیستم عامل LAN Base
  • دارای ۱۷۶ گیگابیت بر ثانیه ظرفیت سوئیچینگ
  • نرخ جا‌به‌جایی ۵٫۶۵ مگابیت برثانیه
  • دارای ۱۲۸ مگابایت DRAM و ۶۴ مگابایت حافظه فلش
  • دارای ابعاد ۹٫۲۹×۵٫۴۴×۵٫۴ سانتی‌متر
  • وزن کل پکیج: ۶۵٫۱۰ کیلوگرم
  • مجهز به پاور داخلی
  • ولتاژ موردنیاز ۱۲۰ تا ۲۳۰ ولت از نوع AC و فرکانس ۵۰ تا ۶۰ هرتز
  • مصرف برق عملیاتی ۳۹ وات
  • دارای پروتکل مدیریتی از راه دور: SNMP 1، SNMP 2، RMON 1، RMON 2، RMON 3، RMON 9، Telnet، SNMP 2c، SNMP 3، HTTP، HTTPS، TFTP، SSH
  • استانداردها: IEEE 802.3، IEEE 8023.u، IEEE 802.3z، IEEE 802.1D، IEEE 802.1Q، IEEE 802.3ab، IEEE 802.1p، IEEE 802.3x، IEEE 802.3ad، IEEE 802.1w، IEEE 802.1x، IEEE 802.1s، IEEE 802.3ah، IEEE 802.1ab
  • دمای کاری C° ۵- تا C° ۴۰
  • دمای ذخیره‌سازی C° ۲۵- تا C° ۷۰

سوئیچ مدل WS-C2960S-24TD-L سیسکو از سوئیچ‌های لایه دوم محسوب می‌شود. نحوه‌کار سوئیچ‌های دو لایه بدین شکل است که تا لایه دوم پردازش اطلاعات پیش‌روی می‌کندو در نتیجه این پردازش جدولی به وجود می‌آید که عملیات آدرس‌دهی بسته‌ها در لایه دوم از طریق مراجعه سوئیچ به این جدول انجام می‌شود. در حقیقت این جدول تعیین‌کننده مقصد بسته ورودی خواهد بود. این نوع از سوئیچ‌ها بسیار پرکاربرد هستند و امنیت بالایی را فراهم می‌کنند. هر سوئیچ دارای ۴ صف سوئیچینگ است.

لوازم جانبی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TD-L:

  • ماژول C2960S-STACK اختیاری برای LAN Base
  • ماژول SFP سیسکو مدل GLC-LH-SM مجهز به کانکتور LC
  • ماژول SFP سیسکو مدل GLC-SX-MMD با سرعت BASE-SX1000 و نوع فیبر MMF با طول موج ۸۵۰ نانومتر
  • کابل کنسول RJ-45 183 سانتی‌متری و DB9F

مقایسه سوئیچ سیسکو مدل  WS-C2960S-24TD-Lو WS-C2960S-24PD-L

مدل

WS-C2960S-24TD-L

WS-C2960S-24PD-L

پشتیبانی از PoE

NO

Yes
پورت‌ها

۲۴× Ethernet 10/100/1000 ports FP

۲۴× Ethernet 10/100/1000 PoE+  ports FP

ظرفیت سوئیچینگ

۱۷۶ Gbps

۱۷۶ Gbps

آپلینک (Uplinks)

۲×۱۰G SFP+ or 2×۱G SFP+

۲×۱۰G SFP+ or 2×۱G SFP+

Feature set

LAN Base

LAN Base

Stackable

Yes

Yes

 

 


    اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24TD-L”

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *