• ارسال
  • مقایسه

ماژول سیسکو GLC-FE-100BX-D

قیمت: 300,000 تومان

از شما بابت همکاری متشکریم... آیا از قیمت های ما رضایت دارید؟
معرفی کوتاه

ماژول سیسکو GLC-FE-100BX-D

ماژول فیبر نوری سیسکو   GLC-FE-100BX-D، که با وزن 220 گرم در ابعاد 13× 55 ×8 میلی‌متر با کیفیت ساخت عالی ارائه شده است.. ماژول فیبر نوری سیسکو   GLC-FE-100BX-D که با SFP سازگار است قابلیت پشتیبانی حداکثر 10کیلومتر با طول موج Rx1310 و Tx1550 نانومتر دارد.  این ماژول دارای سرعت انتقال اطلاعات 125Mbps است و از و تکنولوژی ارتباطی Wired برخوردار است.

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل   GLC-FE-100BX-D

 

در بحث  ماژول سیسکو GLC-FE-100BX-D  می توان گفت Transceiver تجهیزی است که استفاده از آن موجب تقویت سیگنال می‌شود. کاربرد این دستگاه انتقال و دریافت سیگنال است. در میان رسانه‌هایی که این کاربرد را دارند، فیبرنوری که انتقال سیگنال را به وسیله نور به انجام می‌رساند، بهترین رسانه محسوب می‌شود.

 

بدیهی است که نور با سرعت بسیار بالاتر از برق و تجهیزات بی‌سیم، می‌تواند انتقال را انجام دهد. در میان ماژول‌های که به عنوان Transceiver به کار برده می‌شوند، ماژول‌های SFP و XFP بیش از سایرین شهرت دارند. این تجهیزات علاوه بر مقرون به صرفه بودن، ارتباطات شبکه و زیرساخت با کیفیت مطلوب ارائه می‌دهند.

 

 

SFP (Small Form-Factor Pluggable) نسبت به ارتباطات مسی در شبکه در نبود Bottleneck ، سرعت بسیار بیش‌تری را ارائه می‌دهد. نام دیگر SFP، Mini GBIC‌است که قدیمی‌تر است و تفاوت این دو به اندازه آن‌ها مربوط می‌شود.

بیش‌ترین کاربرد SFP Transceiver در سال‌های اخیر، در شبکه‌های زیرساخت و نیز انتقال داده است که محل قرارگیری آن‌ها در لینک‌های تجهیزاتی مانند روتر و سوئیچ است. این ماژول‌ها قابلیت پشتیبانی از تجهیزات ارتباطی مانند SFP Plus، SONET، Fiber Channel، Gigabit Ethernet و Gigabit data 10 rate ها را دارند. هر کدام از ماژول‌های SFP طول موج، محل و مسافت تعریف‌شده‌ای دارند.

 در ادامه بخوانید: ساپرا صنعت

 

به عنوان مثال ماژول‌های LX SFP که هسته ۱۳۱۰نانومتری را به کار می‌‌بردقابلیت انتقال پالس‌ها تا فاصله حداکثری ۱۰ کیلومتر را دارد و این در حالی است که ماژول SX SFP با قابلیت پشتیبانی از هسته‌های ۸۵۰ نانومتری قابلیت انتقال پالس‌های نوری تا ۵۵۰ متر را دارد و این عدد برای ZX SFP به ۸۰ کیلومتر می‌رسد. در این میان SFP های مسی نیز به کمک رابط یا سوکت‌های RJ45 عملیات انتقال را انجام می‌دهند. کاربران می‌توانند از از قابلیت DOM به عنوان یک آپشن در ماژول‌های SFP استفاده کنند که امکان نظارت بدون وقفه وضعیت SFP را فراهم می سازد.

 

از جمله کمپانی هایی که ماژول فیبر نوری به بازار عرضه می کند‌، می‌توان سیسکو را نام برد.  که در ادامه به معرفی Cisco   GLC-FE-100BX-D به عنوان یکی از ماژول‌های فیبرنوری Cisco می‌پردازیم.

تجهیزات سیسکو را تنها از https://ciscoswitches.ir خریدای کنید

Cisco   GLC-FE-100BX-D

ماژول فیبر نوری سیسکو   GLC-FE-100BX-D، که با وزن ۲۲۰ گرم در ابعاد ۱۳× ۵۵ ×۸ میلی‌متر با کیفیت ساخت عالی ارائه شده است.. ماژول فیبر نوری سیسکو   GLC-FE-100BX-D که با SFP سازگار است قابلیت پشتیبانی حداکثر ۱۰کیلومتر با طول موج Rx1310 و Tx1550 نانومتر دارد.  این ماژول دارای سرعت انتقال اطلاعات ۱۲۵Mbps است و از و تکنولوژی ارتباطی Wired برخوردار است.

 

GLC-FE-100BX-D

Product Name:

SFP-BIDI

Form Factor:

SMF

Fiber Type:

Singlemode fiber

Cable Type:

۱۰۰Base

Rate Category:

BX10-D

Interface Type:

۱۵۵۰nm

TX Wavelength:

NO

DOM

Single-LC

Connector Type:

Wired

Connectivity Technology:

۳٫۳V

Voltage:

۰٫۶۶ W

Power Consumption

۲۲۰gr

Weight:

IEEE 802.3

Compliant Standards:

۱۲۵ Mbps

Max Data Rate:

۱۰km

Reach:

 

 

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، از طریق دکمه زیر اقدام نمایید. اگر این محصول را قبلا از نگارشاپ خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

دیگران را با نوشتن نظرات خود، برای انتخاب این محصول راهنمایی کنید.

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید.

نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید.

بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید.

به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.