• ارسال
  • مقایسه

ماژول سیسکو GLC-FE-100ZX

قیمت: 700,000 تومان

از شما بابت همکاری متشکریم... آیا از قیمت های ما رضایت دارید؟
معرفی کوتاه

ماژول سیسکو GLC-FE-100ZX

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-FE-100ZX، که از سرعت 125Mbps برای انتقال داده برخودار است با کیفیت ساخت عالی با طول موج 1550nm و قابلیت پشتیبانی از حداکثر فاصله 80km ارائه شده است.  لازم به ذکر است ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-FE-100ZX از کانکتور LC Duplex استفاده می‌کند.

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-FE-100ZX

 

در بحث  ماژول سیسکو GLC-FE-100ZX  می توان گفت  Transceiver  تجهیزی است که استفاده از آن موجب تقویت سیگنال می‌شود. کاربرد این دستگاه انتقال و دریافت سیگنال است. در میان رسانه‌هایی که این کاربرد را دارند، فیبرنوری که انتقال سیگنال را به وسیله نور به انجام می‌رساند، بهترین رسانه محسوب می‌شود.

 

بدیهی است که نور با سرعت بسیار بالاتر از برق و تجهیزات بی‌سیم، می‌تواند انتقال را انجام دهد. در میان ماژول‌های که به عنوان Transceiver به کار برده می‌شوند، ماژول‌های SFP و XFP بیش از سایرین شهرت دارند. این تجهیزات علاوه بر مقرون به صرفه بودن، ارتباطات شبکه و زیرساخت با کیفیت مطلوب ارائه می‌دهند.

همچنین بخوانید:ساپرا صنعت

 

 

 

SFP (Small Form-Factor Pluggable) نسبت به ارتباطات مسی در شبکه در نبود Bottleneck ، سرعت بسیار بیش‌تری را ارائه می‌دهد. نام دیگر SFP، Mini GBIC‌است که قدیمی‌تر است و تفاوت این دو به اندازه آن‌ها مربوط می‌شود. بیش‌ترین کاربرد SFP Transceiver در سال‌های اخیر، در شبکه‌های زیرساخت و نیز انتقال داده است که محل قرارگیری آن‌ها در لینک‌های تجهیزاتی مانند روتر و سوئیچ است. این ماژول‌ها قابلیت پشتیبانی از تجهیزات ارتباطی مانند SFP Plus، SONET، Fiber Channel، Gigabit Ethernet و Gigabit data 10 rate ها را دارند. هر کدام از ماژول‌های SFP طول موج، محل و مسافت تعریف‌شده‌ای دارند.

 

به عنوان مثال ماژول‌های LX SFP که هسته ۱۳۱۰نانومتری را به کار می‌‌بردقابلیت انتقال پالس‌ها تا فاصله حداکثری ۱۰ کیلومتر را دارد و این در حالی است که ماژول SX SFP با قابلیت پشتیبانی از هسته‌های ۸۵۰ نانومتری قابلیت انتقال پالس‌های نوری تا ۵۵۰ متر را دارد و این عدد برای ZX SFP به ۸۰ کیلومتر می‌رسد. در این میان SFP های مسی نیز به کمک رابط یا سوکت‌های RJ45 عملیات انتقال را انجام می‌دهند. کاربران می‌توانند از از قابلیت DOM به عنوان یک آپشن در ماژول‌های SFP استفاده کنند که امکان نظارت بدون وقفه وضعیت SFP را فراهم می سازد.

 

از جمله کمپانی هایی که ماژول فیبر نوری به بازار عرضه می کند‌، می‌توان سیسکو را نام برد.  که در ادامه به معرفی Cisco GLC-FE-100ZX به عنوان یکی از ماژول‌های فیبرنوری Cisco می‌پردازیم.

 

تجهیزات سیسکو را تنها از  https://ciscoswitches.ir تهیه کنید

 

 

Cisco GLC-FE-100ZX

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-FE-100ZX، که از سرعت ۱۲۵Mbps برای انتقال داده برخودار است با کیفیت ساخت عالی با طول موج ۱۵۵۰nm و قابلیت پشتیبانی از حداکثر فاصله ۸۰km ارائه شده است.  لازم به ذکر است ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-FE-100ZX از کانکتور LC Duplex استفاده می‌کند.

 

 

SFP

Form Factor:

۱۵۵۰

TX Wavelength (nm):

Dual LC

Connector Type:

۸۰km

Reach:

۱۲۵ Mbps

Data Rate:

Singlemode fiber

Cable Type:

۰ to 70°C

Operating Temperature Range:

Wired

Connectivity Technology:

۱ W

Power Consumption:

No

DDM:

۳٫۳V

Voltage:

ZX

Interface Type:

 

۱۰۰Base

Rate Category:

 

 

 

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، از طریق دکمه زیر اقدام نمایید. اگر این محصول را قبلا از نگارشاپ خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

دیگران را با نوشتن نظرات خود، برای انتخاب این محصول راهنمایی کنید.

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید.

نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید.

بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید.

به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.