تحویل اکسپرس

تحویل فوری و سالم محصول

پرداخت مطمئن

پرداخت از طریق درگاه معتبر

ضمانت کیفیت

تضمین بالاترین کیفیت محصولات

ضمانت بازگشت

بازگشت 7 روزه محصول

ماژول سیسکو GLC-LH-SM

150,000 تومان

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM  قابلیت پشتیبانی حداکثر 100 کیلومتر را در حالت SingleMode و فاصله 550 متر را در حالت MultiMode دارد . ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM  همراه با کابل‌های پچ کورد مجهز به کانکتورهای PC یا UPC به کار برده می‌شود.

 

مقایسه
توضیحات محصول

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-LH-SM

 

در بحث ماژول سیسکو GLC-LH-SM باید گفت Transceiver تجهیزی است که استفاده از آن موجب تقویت سیگنال می‌شود. کاربرد این دستگاه انتقال و دریافت سیگنال است. در میان رسانه‌هایی که این کاربرد را دارند، فیبرنوری که انتقال سیگنال را به وسیله نور به انجام می‌رساند، بهترین رسانه محسوب می‌شود. مشتریان می توانند این محصول را از سایت https://ciscoswitches.ir خریداری نمایند.

 

بدیهی است که نور با سرعت بسیار بالاتر از برق و تجهیزات بی‌سیم، می‌تواند انتقال را انجام دهد. در میان ماژول‌های که به عنوان Transceiver به کار برده می‌شوند، ماژول‌های SFP و XFP بیش از سایرین شهرت دارند. این تجهیزات علاوه بر مقرون به صرفه بودن، ارتباطات شبکه و زیرساخت با کیفیت مطلوب ارائه می‌دهند.

 

SFP (Small Form-Factor Pluggable) نسبت به ارتباطات مسی در شبکه در نبود Bottleneck ، سرعت بسیار بیش‌تری را ارائه می‌دهد. نام دیگر SFP، Mini GBIC‌است که قدیمی‌تر است و تفاوت این دو به اندازه آن‌ها مربوط می‌شود.

 

بیش‌ترین کاربرد SFP Transceiver در سال‌های اخیر، در شبکه‌های زیرساخت و نیز انتقال داده است که محل قرارگیری آن‌ها در لینک‌های تجهیزاتی مانند روتر و سوئیچ است. این ماژول‌ها قابلیت پشتیبانی از تجهیزات ارتباطی مانند SFP Plus، SONET، Fiber Channel، Gigabit Ethernet و Gigabit data 10 rate ها را دارند. هر کدام از ماژول‌های SFP طول موج، محل و مسافت تعریف‌شده‌ای دارند.

 

به عنوان مثال ماژول‌های LX SFP که هسته ۱۳۱۰نانومتری را به کار می‌‌بردقابلیت انتقال پالس‌ها تا فاصله حداکثری ۱۰ کیلومتر را دارد و این در حالی است که ماژول SX SFP با قابلیت پشتیبانی از هسته‌های ۸۵۰ نانومتری قابلیت انتقال پالس‌های نوری تا ۵۵۰ متر را دارد و این عدد برای ZX SFP به ۸۰ کیلومتر می‌رسد. در این میان SFP های مسی نیز به کمک رابط یا سوکت‌های RJ45 عملیات انتقال را انجام می‌دهند. کاربران می‌توانند از از قابلیت DOM به عنوان یک آپشن در ماژول‌های SFP استفاده کنند که امکان نظارت بدون وقفه وضعیت SFP را فراهم می سازد.

 

از جمله کمپانی هایی که ماژول فیبر نوری به بازار عرضه می کند‌، می‌توان سیسکو را نام برد.  که در ادامه به معرفی Cisco GLC-LH-SM به عنوان یکی از ماژول‌های فیبرنوری Cisco می‌پردازیم. همچنین در ادامه بخوانید:ساپرا صنعت

Cisco GLC-LH-SM

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM، مانند تمامی ماژول‌های SFP امکان اتصال به سوئیچ‌ را دارد. این ماژول در ابعاد ۵۶٫۶×۱۳٫۴×۸٫۵ و با وزن ۷۵ گرم ارائه شده است. ماژول‌های SFP دارای کانکتورهای متفاوتی هستند که از جمله این کانکتورها می‌توان RJ45، SC و LC  را نام برد که در مدل GLC-LH-SM کانکتور LC مورد استفاده قرار می‌گیرد که در مقایسه با کانکتورهای SC دارای ابعاد کوچکتری است و فیبری از نوع MMF در آن به کار رفته است که قابلیت انتقال داده با سرعت ۱۰۰۰Base-LX/LHرا دارد.

 

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM، دارای طول موج میانگین ۱۳۱۰نانومتر است. تنظیم نوع اطلاعات در ماژول سیسکو به حالت‌های MultiMode و SingleMode امکان‌پذیر است. ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM  قابلیت پشتیبانی حداکثر ۱۰۰ کیلومتر را در حالت SingleMode و فاصله ۵۵۰ متر را در حالت MultiMode دارد . ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM  همراه با کابل‌های پچ کورد مجهز به کانکتورهای PC یا UPC به کار برده می‌شود.

 

 

۷۵gr

Weight:

۵۶٫۶×۱۳٫۴×۸٫۵

Dimension(mm):

۱۰۰۰BASE-LX-LH

Transmision Port:

۳ to 9.5

Transmit Power (dBm):

۶۲٫۵

Core Size (Microns):

۳ to 20

Receive Power (dBm):

۱۳۱۰

Average Wavelength (nm):

۱۲۶۰ to 1355

Transmit and Receive Wavelength (nm):

۵۰۰

Modal Bandwidth (MHz):

MMF

Cable Type:


    اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول سیسکو GLC-LH-SM”

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *