• ارسال
  • مقایسه

ماژول سیسکو GLC-T

قیمت: 150,000 تومان

از شما بابت همکاری متشکریم... آیا از قیمت های ما رضایت دارید؟
معرفی کوتاه

ماژول سیسکو GLC-T

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-T  قابلیت پشتیبانی حداکثر 10 متر را در حالت SingleMode و فاصله 550 متر را در حالت MultiMode دارد . با توجه به اینکه این ماژول از نوع SFP است از امکاناتی مانند Hot Plug، فرستنده و گیرنده 10 گیگ در فیبرنوری تا طول لینک حداکثر 100 متر و هم‌چنین قابلیت سازگاری با استاندارد 1000Base-T اترنت برخوردار است.

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-T

 

در بحث ماژول سیسکو GLC-T می توان گفت Transceiver تجهیزی است که استفاده از آن موجب تقویت سیگنال می‌شود. کاربرد این دستگاه انتقال و دریافت سیگنال است. در میان رسانه‌هایی که این کاربرد را دارند، فیبرنوری که انتقال سیگنال را به وسیله نور به انجام می‌رساند، بهترین رسانه محسوب می‌شود. شما می توانید این محصول را از سایت https://ciscoswitches.ir  خریداری نمایید.

 

بدیهی است که نور با سرعت بسیار بالاتر از برق و تجهیزات بی‌سیم، می‌تواند انتقال را انجام دهد. در میان ماژول‌های که به عنوان Transceiver به کار برده می‌شوند، ماژول‌های SFP و XFP بیش از سایرین شهرت دارند. این تجهیزات علاوه بر مقرون به صرفه بودن، ارتباطات شبکه و زیرساخت با کیفیت مطلوب ارائه می‌دهند.

 

SFP (Small Form-Factor Pluggable) نسبت به ارتباطات مسی در شبکه در نبود Bottleneck ، سرعت بسیار بیش‌تری را ارائه می‌دهد. نام دیگر SFP، Mini GBIC‌است که قدیمی‌تر است و تفاوت این دو به اندازه آن‌ها مربوط می‌شود. بیش‌ترین کاربرد SFP Transceiver در سال‌های اخیر، در شبکه‌های زیرساخت و نیز انتقال داده است که محل قرارگیری آن‌ها در لینک‌های تجهیزاتی مانند روتر و سوئیچ است.

 

این ماژول‌ها قابلیت پشتیبانی از تجهیزات ارتباطی مانند SFP Plus، SONET، Fiber Channel، Gigabit Ethernet و Gigabit data 10 rate ها را دارند. هر کدام از ماژول‌های SFP طول موج، محل و مسافت تعریف‌شده‌ای دارند. به عنوان مثال ماژول‌های LX SFP که هسته ۱۳۱۰نانومتری را به کار می‌‌بردقابلیت انتقال پالس‌ها تا فاصله حداکثری ۱۰ کیلومتر را دارد و این در حالی است که ماژول SX SFP با قابلیت پشتیبانی از هسته‌های ۸۵۰ نانومتری قابلیت انتقال پالس‌های نوری تا ۵۵۰ متر را دارد و این عدد برای ZX SFP به ۸۰ کیلومتر می‌رسد.

 

در این میان SFP های مسی نیز به کمک رابط یا سوکت‌های RJ45 عملیات انتقال را انجام می‌دهند. کاربران می‌توانند از از قابلیت DOM به عنوان یک آپشن در ماژول‌های SFP استفاده کنند که امکان نظارت بدون وقفه وضعیت SFP را فراهم می سازد.

از جمله کمپانی هایی که ماژول فیبر نوری به بازار عرضه می کند‌، می‌توان سیسکو را نام برد.  که در ادامه به معرفی Cisco GLC-T به عنوان یکی از ماژول‌های فیبرنوری Cisco می‌پردازیم.

 

Cisco GLC-T

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-T، مانند تمامی ماژول‌های SFP امکان اتصال به سوئیچ‌ را دارد. این ماژول در ابعاد ۵٫۸ * ۱۳٫۴ * ۵۶٫۵  و با وزن ۷۵ گرم ارائه شده است. ماژول‌های SFP دارای کانکتورهای متفاوتی هستند که در مدل GLC-T کانکتور LC مورد استفاده قرار می‌گیرد و فیبری از نوع mini-GBIC، SFP در آن به کار رفته است که قابلیت انتقال داده با سرعت Ethernet 1000Base-T را دارد.

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-T، در شبکه‌هایی که پروتکل‌های EN55024، VCCI Class A، EN55022، CISPR 22 Class A، FCC Class A certified و CE به کار برده می‌شود، مورد استفاده قرار می‌گیرد. پردازنده این ماژول با کیفیت Cisco ارائه شده است که سرعت بالا در پردازش داده‌ها و نیز ترافیک کمتر در شبکه را به دنبال دارد.

 

هم‌چنین امکان استفاده از کابل‌های نوع Cat 6/ Cat 6a وجود دارد. تنظیم نوع اطلاعات در ماژول سیسکو به حالت‌های MultiMode و SingleMode امکان‌پذیر است. ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-T  قابلیت پشتیبانی حداکثر ۱۰ متر را در حالت SingleMode و فاصله ۵۵۰ متر را در حالت MultiMode دارد . با توجه به اینکه این ماژول از نوع SFP است از امکاناتی مانند Hot Plug، فرستنده و گیرنده ۱۰ گیگ در فیبرنوری تا طول لینک حداکثر ۱۰۰ متر و هم‌چنین قابلیت سازگاری با استاندارد ۱۰۰۰Base-T اترنت برخوردار است.

 

GLC-T

Product Name:

۱× Ethernet 1000Base-T- RJ-45

Interfaces

SFP (mini-BGIC) Transceiver Module

Device Type

Plug-in module

Form Factor

Wired

Connectivity Technology:

 ۰ to 70°C

Operating Temperature Range:

۱× SFP (mini-GBIC)

Compatible Slots:

 ۰ to 70°C

Operating Temperature Range:

Full duplex capability, auto-negotiation, auto-uplink

(auto MDI/MDI-X)

Features:

IEEE 802.3

Compliant Standards:

۱۰۰۰Base-T

Cabling Type:

۱,۰۰۰,۰۰۰ hours

MTBF

۱ Gbps

Data Transfer Rate:

GigE

Data Link Protocol:

۱۰۰m

Max Transfer Distance:

 

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، از طریق دکمه زیر اقدام نمایید. اگر این محصول را قبلا از نگارشاپ خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

دیگران را با نوشتن نظرات خود، برای انتخاب این محصول راهنمایی کنید.

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید.

نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید.

بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید.

به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.