• ارسال
  • مقایسه

ماژول سیسکو GLC-ZX-SM-RGD

قیمت: 800,000 تومان

از شما بابت همکاری متشکریم... آیا از قیمت های ما رضایت دارید؟
معرفی کوتاه

ماژول سیسکو GLC-ZX-SM-RGD

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-ZX-SM-RGD، که از سرعت 1Gbps برای انتقال داده برخودار است با کیفیت ساخت عالی با طول موج 1550nm و وزن 28 گرم ارائه شده است.

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-ZX-SM-RGD

 

در بحث ماژول سیسکو GLC-ZX-SM-RGD  می توانیم بگوییم که   Transceiver  تجهیزی است که استفاده از آن موجب تقویت سیگنال می‌شود. کاربرد این دستگاه انتقال و دریافت سیگنال است. در میان رسانه‌هایی که این کاربرد را دارند، فیبرنوری که انتقال سیگنال را به وسیله نور به انجام می‌رساند، بهترین رسانه محسوب می‌شود.

 

بدیهی است که نور با سرعت بسیار بالاتر از برق و تجهیزات بی‌سیم، می‌تواند انتقال را انجام دهد. در میان ماژول‌های که به عنوان Transceiver به کار برده می‌شوند، ماژول‌های SFP و XFP بیش از سایرین شهرت دارند. این تجهیزات علاوه بر مقرون به صرفه بودن، ارتباطات شبکه و زیرساخت با کیفیت مطلوب ارائه می‌دهند.

 

SFP (Small Form-Factor Pluggable) نسبت به ارتباطات مسی در شبکه در نبود Bottleneck ، سرعت بسیار بیش‌تری را ارائه می‌دهد. نام دیگر SFP، Mini GBIC‌است که قدیمی‌تر است و تفاوت این دو به اندازه آن‌ها مربوط می‌شود. در بحث ماژول سیسکو GLC-ZX-SM-RGD بیش‌ترین کاربرد SFP Transceiver در سال‌های اخیر، در شبکه‌های زیرساخت و نیز انتقال داده است که محل قرارگیری آن‌ها در لینک‌های تجهیزاتی مانند روتر و سوئیچ است.

 

این ماژول‌ها قابلیت پشتیبانی از تجهیزات ارتباطی مانند SFP Plus، SONET، Fiber Channel، Gigabit Ethernet و Gigabit data 10 rate ها را دارند. هر کدام از ماژول‌های SFP طول موج، محل و مسافت تعریف‌شده‌ای دارند. به عنوان مثال ماژول‌های LX SFP که هسته ۱۳۱۰نانومتری را به کار می‌‌بردقابلیت انتقال پالس‌ها تا فاصله حداکثری ۱۰ کیلومتر را دارد و این در حالی است که ماژول SX SFP با قابلیت پشتیبانی از هسته‌های ۸۵۰ نانومتری قابلیت انتقال پالس‌های نوری تا ۵۵۰ متر را دارد و این عدد برای ZX SFP به ۸۰ کیلومتر می‌رسد.

در این میان SFP های مسی نیز به کمک رابط یا سوکت‌های RJ45 عملیات انتقال را انجام می‌دهند. کاربران می‌توانند از از قابلیت DOM به عنوان یک آپشن در ماژول‌های SFP استفاده کنند که امکان نظارت بدون وقفه وضعیت SFP را فراهم می سازد.

 

از جمله کمپانی هایی که ماژول فیبر نوری به بازار عرضه می کند‌، می‌توان سیسکو را نام برد.  که در ادامه به معرفی Cisco GLC-ZX-SM-RGD به عنوان یکی از ماژول‌های فیبرنوری Cisco می‌پردازیم.

 

تجهیزات سیسکو را فقط  https://ciscoswitches.ir خریداری نمایید.

 

Cisco GLC-ZX-SM-RGD

 

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-ZX-SM-RGD، که از سرعت ۱Gbps برای انتقال داده برخودار است با کیفیت ساخت عالی با طول موج ۱۵۵۰nm و وزن ۲۸ گرم ارائه شده است.

 

 

GLC-ZX-SM-RGD

Product Name:

Fiber

Media:

OC48

Data Rage:

LC

Mode:

MM

Connector Type:

۱۵۵۰nm

Optical Wavelength:

۱× Ethernet 1000Base-LX-LC/PC single-mode ×۲

Interfaces

SFP (mini-BGIC) Transceiver Module

Device Type

Plug-in module

Form Factor

Wired

Connectivity Technology:

 -۴۰ to 85°C

Operating Temperature Range:

۱× SFP (mini-GBIC)

Compatible Slots:

۲۸gr

Weight:

۱۲٫۷×۵۶×۷٫۶

Dimension (mm):

 -۴۰ to 85°C

Operating Temperature Range:

IEEE 802.3z, IEEE 802.3ah

Compliant Standards:

۱۰۰۰Base-SX

Cabling Type:

۱ Gbps

Data Transfer Rate:

GigE

Data Link Protocol:

 

 

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، از طریق دکمه زیر اقدام نمایید. اگر این محصول را قبلا از نگارشاپ خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

دیگران را با نوشتن نظرات خود، برای انتخاب این محصول راهنمایی کنید.

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید.

نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید.

بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید.

به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.