• ارسال
  • مقایسه

ماژول سیسکو QSFP-40G-LR4

قیمت: 700,000 تومان

از شما بابت همکاری متشکریم... آیا از قیمت های ما رضایت دارید؟
معرفی کوتاه

ماژول سیسکو QSFP-40G-LR4

ماژول فیبر نوری سیسکو   QSFP-40G-LR4 با کیفیت ساخت عالی ارائه شده است. ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-LR4 قابلیت پشتیبانی حداکثر 10کیلومتر با طول موج 1310 نانومتر دارد.  این ماژول دارای سرعت انتقال اطلاعات 40Gbps است و از تکنولوژی ارتباطی Wired برخوردار است.

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل   QSFP-40G-LR4

Transceiver تجهیزی است که استفاده از آن موجب تقویت سیگنال می‌شود. کاربرد این دستگاه انتقال و دریافت سیگنال است. در میان رسانه‌هایی که این کاربرد را دارند، فیبرنوری که انتقال سیگنال را به وسیله نور به انجام می‌رساند، بهترین رسانه محسوب می‌شود.

 

بدیهی است که نور با سرعت بسیار بالاتر از برق و تجهیزات بی‌سیم، می‌تواند انتقال را انجام دهد. در میان ماژول‌های که به عنوان Transceiver به کار برده می‌شوند، ماژول‌های SFP و XFP بیش از سایرین شهرت دارند. این تجهیزات علاوه بر مقرون به صرفه بودن، ارتباطات شبکه و زیرساخت با کیفیت مطلوب ارائه می‌دهند.

 

SFP (Small Form-Factor Pluggable) نسبت به ارتباطات مسی در شبکه در نبود Bottleneck ، سرعت بسیار بیش‌تری را ارائه می‌دهد. نام دیگر SFP، Mini GBIC‌است که قدیمی‌تر است و تفاوت این دو به اندازه آن‌ها مربوط می‌شود. بیش‌ترین کاربرد SFP Transceiver در سال‌های اخیر، در شبکه‌های زیرساخت و نیز انتقال داده است که محل قرارگیری آن‌ها در لینک‌های تجهیزاتی مانند روتر و سوئیچ است. این ماژول‌ها قابلیت پشتیبانی از تجهیزات ارتباطی مانند SFP Plus، SONET، Fiber Channel، Gigabit Ethernet و Gigabit data 10 rate ها را دارند. هر کدام از ماژول‌های SFP طول موج، محل و مسافت تعریف‌شده‌ای دارند.

 

این محصول را تنها از سایت https://ciscoswitches.ir خریداری کنید.

 

به عنوان مثال ماژول‌های LX SFP که هسته ۱۳۱۰نانومتری را به کار می‌‌بردقابلیت انتقال پالس‌ها تا فاصله حداکثری ۱۰ کیلومتر را دارد و این در حالی است که ماژول SX SFP با قابلیت پشتیبانی از هسته‌های ۸۵۰ نانومتری قابلیت انتقال پالس‌های نوری تا ۵۵۰ متر را دارد و این عدد برای ZX SFP به ۸۰ کیلومتر می‌رسد. در این میان SFP های مسی نیز به کمک رابط یا سوکت‌های RJ45 عملیات انتقال را انجام می‌دهند. کاربران می‌توانند از از قابلیت DOM به عنوان یک آپشن در ماژول‌های SFP استفاده کنند که امکان نظارت بدون وقفه وضعیت SFP را فراهم می سازد.

 

از جمله کمپانی هایی که ماژول فیبر نوری به بازار عرضه می کند‌، می‌توان سیسکو را نام برد.  که در ادامه به معرفی Cisco   QSFP-40G-LR4 به عنوان یکی از ماژول‌های فیبرنوری Cisco می‌پردازیم.

 

 

Cisco QSFP-40G-LR4

ماژول فیبر نوری سیسکو   QSFP-40G-LR4 با کیفیت ساخت عالی ارائه شده است. ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-LR4 قابلیت پشتیبانی حداکثر ۱۰کیلومتر با طول موج ۱۳۱۰ نانومتر دارد.  این ماژول دارای سرعت انتقال اطلاعات ۴۰Gbps است و از تکنولوژی ارتباطی Wired برخوردار است.

 

QSFP-40G-LR4

Product Name:

QSFP

Device Type:

SMF

Cable Type:

۱۳۱۰

Wavelength(nm):

G.652

Core Size (microns):

۱۳٫۵×۷۲٫۴×۱۸٫۴

Dimension (mm):

۱۰km

Cable Distance:

                                                                                                       ۳٫۵ W

Power Consumption

Max:+2.3 per lane

Min:-7.0 per lane

Transmit Power (dBm):

Max:+2.3 per lane

Min:-13.7 per lane

Receive Power (dBm):

۰ to 70°C

Commercial temperature:

-۴۰ to 85°C

Storage temperature:

IEEE 802.3ba

Compliant Standards:

 

 

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، از طریق دکمه زیر اقدام نمایید. اگر این محصول را قبلا از نگارشاپ خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

دیگران را با نوشتن نظرات خود، برای انتخاب این محصول راهنمایی کنید.

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید.

نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید.

بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید.

به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.