تحویل اکسپرس

تحویل فوری و سالم محصول

پرداخت مطمئن

پرداخت از طریق درگاه معتبر

ضمانت کیفیت

تضمین بالاترین کیفیت محصولات

ضمانت بازگشت

بازگشت 7 روزه محصول

ماژول سیسکو QSFP-40G-SR4

800,000 تومان

ماژول فیبر نوری سیسکو   QSFP-40G-SR4، که با وزن 400 گرم با کیفیت ساخت عالی ارائه شده است. ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR4 که با SFP سازگار است قابلیت پشتیبانی حداکثر 150متر با طول موج 850 نانومتر دارد.  این ماژول دارای سرعت انتقال اطلاعات 40Gbps است و از تکنولوژی ارتباطی Wired برخوردار است.

مقایسه
توضیحات محصول

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل   QSFP-40G-SR4

 

 

در بحث ماژول فیبر نوری سیسکو مدل   QSFP-40G-SR4 ، باید گفت که Transceiver تجهیزی است که استفاده از آن موجب تقویت سیگنال می‌شود. کاربرد این دستگاه انتقال و دریافت سیگنال است. در میان رسانه‌هایی که این کاربرد را دارند، فیبرنوری که انتقال سیگنال را به وسیله نور به انجام می‌رساند،

بهترین رسانه محسوب می‌شود. بدیهی است که نور با سرعت بسیار بالاتر از برق و تجهیزات بی‌سیم، می‌تواند انتقال را انجام دهد. در میان ماژول‌های که به عنوان Transceiver به کار برده می‌شوند، ماژول‌های SFP و XFP بیش از سایرین شهرت دارند. این تجهیزات علاوه بر مقرون به صرفه بودن، ارتباطات شبکه و زیرساخت با کیفیت مطلوب ارائه می‌دهند.

 

هم‌چنین بخوانید:ساپرا صنعت

 

SFP (Small Form-Factor Pluggable) نسبت به ارتباطات مسی در شبکه در نبود Bottleneck ، سرعت بسیار بیش‌تری را ارائه می‌دهد. نام دیگر SFP، Mini GBIC‌است که قدیمی‌تر است و تفاوت این دو به اندازه آن‌ها مربوط می‌شود.

بیش‌ترین کاربرد SFP Transceiver در سال‌های اخیر، در شبکه‌های زیرساخت و نیز انتقال داده است که محل قرارگیری آن‌ها در لینک‌های تجهیزاتی مانند روتر و سوئیچ است. این ماژول‌ها قابلیت پشتیبانی از تجهیزات ارتباطی مانند SFP Plus، SONET، Fiber Channel، Gigabit Ethernet و Gigabit data 10 rate ها را دارند. هر کدام از ماژول‌های SFP طول موج، محل و مسافت تعریف‌شده‌ای دارند.

به عنوان مثال ماژول‌های LX SFP که هسته ۱۳۱۰نانومتری را به کار می‌‌بردقابلیت انتقال پالس‌ها تا فاصله حداکثری ۱۰ کیلومتر را دارد و این در حالی است که ماژول SX SFP با قابلیت پشتیبانی از هسته‌های ۸۵۰ نانومتری قابلیت انتقال پالس‌های نوری تا ۵۵۰ متر را دارد و این عدد برای ZX SFP به ۸۰ کیلومتر می‌رسد.

 

در این میان SFP های مسی نیز به کمک رابط یا سوکت‌های RJ45 عملیات انتقال را انجام می‌دهند. کاربران می‌توانند از از قابلیت DOM به عنوان یک آپشن در ماژول‌های SFP استفاده کنند که امکان نظارت بدون وقفه وضعیت SFP را فراهم می سازد.

 

از جمله کمپانی هایی که ماژول فیبر نوری به بازار عرضه می کند‌، می‌توان سیسکو را نام برد.  که در ادامه به معرفی Cisco   QSFP-40G-SR4 به عنوان یکی از ماژول‌های فیبرنوری Cisco می‌پردازیم.

برای خرید تجهیزات سیسکو  https://ciscoswitches.ir را کلیک کنید

 

Cisco QSFP-40G-SR4

ماژول فیبر نوری سیسکو   QSFP-40G-SR4، که با وزن ۴۰۰ گرم با کیفیت ساخت عالی ارائه شده است. ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR4 که با SFP سازگار است قابلیت پشتیبانی حداکثر ۱۵۰متر با طول موج ۸۵۰ نانومتر دارد.  این ماژول دارای سرعت انتقال اطلاعات ۴۰Gbps است و از تکنولوژی ارتباطی Wired برخوردار است.

 

QSFP-40G-SR4

Product Name:

QSFP

Device Type:

MMF

Cable Type:

۸۵۰

Wavelength:

Wired

Connectivity Technology:

۱۳٫۵×۷۲٫۴×۱۸٫۴

Dimension (mm):

                                                                                                       ۱٫۵ W

Power Consumption

۴۰۰gr

Weight:

IEEE 802.3ba

Compliant Standards:

۱۵۰m

Max Transfer Data:

 

 


    اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول سیسکو QSFP-40G-SR4”

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *