تحویل اکسپرس

تحویل فوری و سالم محصول

پرداخت مطمئن

پرداخت از طریق درگاه معتبر

ضمانت کیفیت

تضمین بالاترین کیفیت محصولات

ضمانت بازگشت

بازگشت 7 روزه محصول

ماژول سیسکو SFP-10G-LR-X

130,000 تومان

طول موج ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-LR-X، 1310nm و فاصله حداکثری آن 10 کیلومتر است. انتقال داده توسط این ماژول با سرعت 10Gbps انجام می‌شود.

مقایسه
توضیحات محصول

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-LR-X

 

در بحث ماژول سیسکو SFP-10G-LR-X باید گفت که Transceiver تجهیزی است که استفاده از آن موجب تقویت سیگنال می‌شود. کاربرد این دستگاه انتقال و دریافت سیگنال است. در میان رسانه‌هایی که این کاربرد را دارند، فیبرنوری که انتقال سیگنال را به وسیله نور به انجام می‌رساند، بهترین رسانه محسوب می‌شود.

بدیهی است که نور با سرعت بسیار بالاتر از برق و تجهیزات بی‌سیم، می‌تواند انتقال را انجام دهد. در میان ماژول‌های که به عنوان Transceiver به کار برده می‌شوند، ماژول‌های SFP و XFP بیش از سایرین شهرت دارند. این تجهیزات علاوه بر مقرون به صرفه بودن، ارتباطات شبکه و زیرساخت با کیفیت مطلوب ارائه می‌دهند.

 

ماژو ل ها و دیگر محصولات سیسکو را می توانید از سایت https://ciscoswitches.ir خریداری کنید

 

SFP (Small Form-Factor Pluggable) نسبت به ارتباطات مسی در شبکه در نبود Bottleneck ، سرعت بسیار بیش‌تری را ارائه می‌دهد. نام دیگر SFP، Mini GBIC‌است که قدیمی‌تر است و تفاوت این دو به اندازه آن‌ها مربوط می‌شود. بیش‌ترین کاربرد SFP Transceiver در سال‌های اخیر، در شبکه‌های زیرساخت و نیز انتقال داده است که محل قرارگیری آن‌ها در لینک‌های تجهیزاتی مانند روتر و سوئیچ است.

این ماژول‌ها قابلیت پشتیبانی از تجهیزات ارتباطی مانند SFP Plus، SONET، Fiber Channel، Gigabit Ethernet و Gigabit data 10 rate ها را دارند. هر کدام از ماژول‌های SFP طول موج، محل و مسافت تعریف‌شده‌ای دارند.

به عنوان مثال ماژول‌های LX SFP که هسته ۱۳۱۰نانومتری را به کار می‌‌بردقابلیت انتقال پالس‌ها تا فاصله حداکثری ۱۰ کیلومتر را دارد و این در حالی است که ماژول SX SFP با قابلیت پشتیبانی از هسته‌های ۸۵۰ نانومتری قابلیت انتقال پالس‌های نوری تا ۵۵۰ متر را دارد و این عدد برای ZX SFP به ۸۰ کیلومتر می‌رسد. در این میان SFP های مسی نیز به کمک رابط یا سوکت‌های RJ45 عملیات انتقال را انجام می‌دهند. کاربران می‌توانند از از قابلیت DOM به عنوان یک آپشن در ماژول‌های SFP استفاده کنند که امکان نظارت بدون وقفه وضعیت SFP را فراهم می سازد.

 

از جمله کمپانی هایی که ماژول فیبر نوری به بازار عرضه می کند‌، می‌توان سیسکو را نام برد.  که در ادامه به معرفی Cisco SFP-10G-LR-X به عنوان یکی از ماژول‌های فیبرنوری Cisco می‌پردازیم.

 

Cisco SFP-10G-LR-X

طول موج ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-LR-X، ۱۳۱۰nm و فاصله حداکثری آن ۱۰ کیلومتر است. انتقال داده توسط این ماژول با سرعت ۱۰Gbps انجام می‌شود.

 

۱۰ Km

Max Cable Distance:

SFP-10G-LR-X

Product Name:

Dual LC

Interface:

۱۰Gbps

Max Data Rate:

IEEE 802.3z

Standard:

SFP

Module Type

۳٫۳V

Voltage:

Wired

Type of Communication Technology:

۱ W

Power Consumption:

۱۳۱۰

Wavelength (nm):

 

SMF

Cable Type:

 


    اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول سیسکو SFP-10G-LR-X”

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *