تحویل اکسپرس

تحویل فوری و سالم محصول

پرداخت مطمئن

پرداخت از طریق درگاه معتبر

ضمانت کیفیت

تضمین بالاترین کیفیت محصولات

ضمانت بازگشت

بازگشت 7 روزه محصول

ماژول سیسکو SFP-OC48-SR

100,000 تومان

ماژول فیبر نوری سیسکو  SFP-OC48-SR قابلیت پشتیبانی حداکثرفاصله 2 کیلومتر را با طول موج 1310 نانومتر دارد. هم‌چنین ماژول فیبر نوری سیسکو  SFP-OC48-SR از تکنولوژی ارتباطی wired و کانکتور LC برخوردار است.

مقایسه
توضیحات محصول

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل  SFP-OC48-SR

 

در بحث ماژول سیسکو SFP-OC48-SR باید بگوییم که Transceiver تجهیزی است که استفاده از آن موجب تقویت سیگنال می‌شود. کاربرد این دستگاه انتقال و دریافت سیگنال است. در میان رسانه‌هایی که این کاربرد را دارند، فیبرنوری که انتقال سیگنال را به وسیله نور به انجام می‌رساند، بهترین رسانه محسوب می‌شود. بدیهی است که نور با سرعت بسیار بالاتر از برق و تجهیزات بی‌سیم، می‌تواند انتقال را انجام دهد. در میان ماژول‌های که به عنوان Transceiver به کار برده می‌شوند، ماژول‌های SFP و XFP بیش از سایرین شهرت دارند. این تجهیزات علاوه بر مقرون به صرفه بودن، ارتباطات شبکه و زیرساخت با کیفیت مطلوب ارائه می‌دهند.

 

 

SFP (Small Form-Factor Pluggable) نسبت به ارتباطات مسی در شبکه در نبود Bottleneck ، سرعت بسیار بیش‌تری را ارائه می‌دهد. نام دیگر SFP، Mini GBIC‌است که قدیمی‌تر است و تفاوت این دو به اندازه آن‌ها مربوط می‌شود. بیش‌ترین کاربرد SFP Transceiver در سال‌های اخیر، در شبکه‌های زیرساخت و نیز انتقال داده است که محل قرارگیری آن‌ها در لینک‌های تجهیزاتی مانند روتر و سوئیچ است.

 

ماژول های سیسکو را فقط از سایت https://ciscoswitches.ir خریداری کنید.

 

این ماژول‌ها قابلیت پشتیبانی از تجهیزات ارتباطی مانند SFP Plus، SONET، Fiber Channel، Gigabit Ethernet و Gigabit data 10 rate ها را دارند. هر کدام از ماژول‌های SFP طول موج، محل و مسافت تعریف‌شده‌ای دارند. به عنوان مثال ماژول‌های LX SFP که هسته ۱۳۱۰نانومتری را به کار می‌‌بردقابلیت انتقال پالس‌ها تا فاصله حداکثری ۱۰ کیلومتر را دارد و این در حالی است که ماژول SX SFP با قابلیت پشتیبانی از هسته‌های ۸۵۰ نانومتری قابلیت انتقال پالس‌های نوری تا ۵۵۰ متر را دارد و این عدد برای ZX SFP به ۸۰ کیلومتر می‌رسد.

 

در این میان SFP های مسی نیز به کمک رابط یا سوکت‌های RJ45 عملیات انتقال را انجام می‌دهند. کاربران می‌توانند از از قابلیت DOM به عنوان یک آپشن در ماژول‌های SFP استفاده کنند که امکان نظارت بدون وقفه وضعیت SFP را فراهم می سازد.

 

از جمله کمپانی هایی که ماژول فیبر نوری به بازار عرضه می کند‌، می‌توان سیسکو را نام برد.  که در ادامه به معرفی Cisco  SFP-OC48-SR به عنوان یکی از ماژول‌های فیبرنوری Cisco می‌پردازیم.

برای آگاهی از ارائه ی محصولات و خدمات  ساپرا صنعت کلیک کنید

Cisco  SFP-OC48-SR

ماژول فیبر نوری سیسکو  SFP-OC48-SR قابلیت پشتیبانی حداکثرفاصله ۲ کیلومتر را با طول موج ۱۳۱۰ نانومتر دارد. هم‌چنین ماژول فیبر نوری سیسکو  SFP-OC48-SR از تکنولوژی ارتباطی wired و کانکتور LC برخوردار است.

 

SFP-OC48-SR

Product Name:

SFP

Form Factor:

۲

Typical Distance(km)

Single mode

Fiber Type:

-۵ to +85

Temperature Range(°C)

Yes

Digital Optical Monitoring Support:

۱۰۰Base-LX10

Cable Type:

IEEE 802.3z

Standard Compliant:

Dual LC

Connector Type:

۱۳۱۰nm

Tx Wavelength:

۱۲۶۶ to 1360

Transmitter Wavelength Range(nm):

-۳ to -10

Transmit Power Range (dBm)

-۳ to -18

Receiver Power Range (dBm)

۱

Optical Path Penalty (dB)

۸×۵۵×۱۳

Dimension:

۲٫۵Gbps

Max Data Rate:

 

 


    اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول سیسکو SFP-OC48-SR”

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *