• ارسال
  • مقایسه

ماژول سیسکو XFP-10GER-OC192IR

قیمت: 1,500,000 تومان

از شما بابت همکاری متشکریم... آیا از قیمت های ما رضایت دارید؟
معرفی کوتاه

ماژول سیسکو XFP-10GER-OC192IR

یکی دیگر از انواع ماژول های فیبر نوری تولید سیسکو، ماژول فیبر نوری سیسکو XFP-10GER-OC192IR است که طول موج این ماژول مجهز به کانکتور LC  سازگار با استاندارد IEEE 802.3ae، 1550 نانومتر و دارای حداکثر فاصله 40 کیلومتر است. این ماژول مجهز به تکنولوژی ارتباطی wired با سرعت انتقال اطلاعات 10Gbps با کیفیت ساخت عالی و بدنه‌ای مستحکم ارائه شده است.

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل XFP-10GER-OC192IR

Transceiver تجهیزی است که استفاده از آن موجب تقویت سیگنال می‌شود. کاربرد این دستگاه انتقال و دریافت سیگنال است. در میان رسانه‌هایی که این کاربرد را دارند، فیبرنوری که انتقال سیگنال را به وسیله نور به انجام می‌رساند.

 

بهترین رسانه محسوب می‌شود. بدیهی است که نور با سرعت بسیار بالاتر از برق و تجهیزات بی‌سیم، می‌تواند انتقال را انجام دهد. در میان ماژول‌های که به عنوان Transceiver به کار برده می‌شوند، ماژول‌های SFP و XFP بیش از سایرین شهرت دارند. این تجهیزات علاوه بر مقرون به صرفه بودن، ارتباطات شبکه و زیرساخت با کیفیت مطلوب ارائه می‌دهند.

 

XFP)Gigabit Small Form-Factor Pluggable 10) بعد از نصب روی سوئیچ موجب افزایش سرعت انتقال داده در شبکه و زیرساخت‌های ارتباطی در صورتی که Bottlenecks وجود نداشته باشد، می‌گردد. معرفی این ماژول در سال ۲۰۰۲ همراه با قطعات الکترونیکی طراحی شده مخصوص همین ماژول به نام XFI صورت گرفت. گروه Multi-Source Agreement ماژول XFP را طراحی کردند.

ماژول XFP از قابلیت Hot Swap برخوردار است که به معنای امکان تعویض ماژول در زمان روشن بودن دستگاه است. خصوصیت دیگر ماژول XFP، عدم وابستگی آن به پروتکل است. امکان جایگزینی ماژول‌های XFP بدون اینکه در سیستم وقفه‌ای ایجاد گردد، وجود دارد که برای فیبرهای نوری ۸۵۰ و ۱۳۱۰ و ۱۵۵۰ نانومتر، این فرآیند بسیار عادی است.

 

هم‌چنین بخوانید:ساپراصنعت

 

برای استفاده از ماژول XFP، لازم است دستگاه موردنظر شما از یکی از مواردی که در ادامه نام‌برده می‌شود رخوردار باشد:

  • Network Adapter Gigabit Ethernet 10
  • Gigabit Fiber Channel 10
  • Synchronous Optical Networking STM-64
  • Gbit/s Optical Transport Network OUT-2 10
  • Synchronous Optical Networking at OC-192 rates
  • لینک‌های موازی فیبر نوری

 

برای خرید تچهیزات سیسکو یه سایت  https://ciscoswitches.ir  مراجعه فرمایید

ماژول فیبر نوری سیسکو XFP-10GER-OC192IR

یکی دیگر از انواع ماژول های فیبر نوری تولید سیسکو، ماژول فیبر نوری سیسکو XFP-10GER-OC192IR است که طول موج این ماژول مجهز به کانکتور LC  سازگار با استاندارد IEEE 802.3ae، ۱۵۵۰ نانومتر و دارای حداکثر فاصله ۴۰ کیلومتر است. این ماژول مجهز به تکنولوژی ارتباطی wired با سرعت انتقال اطلاعات ۱۰Gbps با کیفیت ساخت عالی و بدنه‌ای مستحکم ارائه شده است.

 

XFP-10GER-OC192IR

Product Name:

۴۰ km

Max Cabling Distance:

G.652

Core Size (microns):

۱۰Gbps

Data Rate:

Wired

Connectivity Technology:

LC Duplex Connector 10Gbase-ER

Ports:

SFP

Module Type:

۱۰GBASE-ER, 1550-nm SMF

(۱۰٫۳۱۲۵-Gbps line rate)

Transceiver Operating Mode:

+۴٫۰ (Max)

-۴٫۷ (Min)

Transmit Power (dBm):

-۱٫۰ (Max)

-۱۵٫۸ (Min)

Receive Power (dBm):

SMF

Cable Type:

۱۳×۵۵×۸

Dimensions(mm):

۱۵۳۰ to 1565 (TX)

۱۲۶۰ to 1565 (RX)

Transmit and Receive Wavelength (nm):

۱۵۵۰

Nominal Wavelength (nm):

 

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، از طریق دکمه زیر اقدام نمایید. اگر این محصول را قبلا از نگارشاپ خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

دیگران را با نوشتن نظرات خود، برای انتخاب این محصول راهنمایی کنید.

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید.

نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید.

بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید.

به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.